Apartamento 2+1, Paskuqan, Tiranë, Se vende

9R3C+X86, Rruga Mithat Frasheri, Paskuqan, Albania hace 1 mes

Apartamento

ID: 147378

2 Habitaciones

2 Baños

Garaje

98 m2

Detalles

  • Id de propiedad 147378
  • Superficie bruta de la propiedad 98 m2
  • Piso4
  • Habitaciones2
  • Baños2
  • Balcones1
  • Año de construcción2026
  • Tipo de Propiedad Residencial
  • Subtipo de propiedad Apartamento
  • Agente de la propiedadEla Sopaj
  • Hipoteca No

Dirección

Obtener dirección
  • Dirección 9R3C+X86, Rruga Mithat Frasheri, Paskuqan, Albania,
  • Ciudad Tiranë
  • Condado Tiranë
  • País Albania
  • Precio promedio 108,518 €

Tiempo de viaje

Descripción

🏡 Apartament 2+1+2 për Shitje – Paskuqan (1000€/m²) 📍 Ndodhet në një zonë në zhvillim të shpejtë në Paskuqan 🏢 Kati: 4 📐 Sipërfaqe: 97.85 m² 🛏️ Tipologji: 2+1+2 (2 dhoma gjumi + sallon + 2 tualete) 🏗️ Pallat i ri me standarde bashkëkohore ndërtimi 🆕 Në ndërtim – përfundon brenda vitit 💶 Çmimi total: 97,850 € (1000€/m²) 🌟 Apartament me organizim shumë funksional, ideal për familje ose investim afatgjatë. 📞 Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë! 🔑 Cel. : 0693498107

Listado por Ela Sopaj
0.0 (0 REVIEWS)

REVIEWS

(0 REVIEWS)
Ver más

Concierte una reunión

Seleccionar fecha y hora

Tipo de viaje