Квартира 2+1, Ish Fusha Aviacionit, Tiranë, Продается

Rruga Dëshmoret e Fekenit 21, Tiranë, Albania 2 месяца назад

Квартира

Идентификатор: 472493

2 Спальни

2 Ванные комнаты

Гараж

98 m2

Детали

  • ID недвижимости 472493
  • Размер объекта недвижимости 98 m2
  • Этаж8
  • Спальни2
  • Ванные комнаты2
  • Балконы1
  • Год постройки2026
  • Тип недвижимости Жилая
  • Подтип недвижимости Квартира
  • Агент по недвижимостиEla Sopaj
  • Ипотека Нет
  • Адрес Rruga Dëshmoret e Fekenit 21, Tiranë, Albania,
  • Город Tiranë
  • Регион Tiranë
  • Страна Albania
  • Средняя цена 184,250 €

Время в пути

Описание

🏡 Shitet Apartament 2+1+2 – Fusha e Aviacionit 📍 Vendndodhja: Fusha e Aviacionit 🏢 Kati: 8 📐 Sipërfaqe totale: 97.3 m² 📏 Sipërfaqe neto: 83.2 m² ✨ Organizimi i apartamentit: ▪️ Sallon i bollshëm + ambient gatimi ▪️ 2 Dhoma gjumi ▪️ 2 Tualete ▪️ Ballkon Apartamenti ka një organizim shumë funksional dhe ndriçim natyral, duke e bërë të përshtatshëm si për banim familjar, ashtu edhe për investim. 💰 Çmimi: 1,500 €/m² 💵 Çmimi total: 145,950 € 📞 Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë, na kontaktoni. Cel. : 0693498107

Объявление от Ela Sopaj
0.0 (0 ОТЗЫВЫ)

ОТЗЫВЫ

(0 ОТЗЫВЫ)
Показать больше

Записаться на встречу

Выберите дату и время

Тип тура